Ginekolog Kraków

Lek. Med. Róża Sobocińska

Jestem specjalistą ginekologiem-położnikiem ze specjalizacją II stopnia. Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej (obecnie CM UJ) w Krakowie. Doświadczenie zdobywałam w Klinice Ginekologicznej Collegium Medicum UJ oraz  w Szpitalu im Gabriela Narutowicza w Krakowie. Prywatnie praktykuję od 1992 roku. Współpracuję z Prywatnym Szpitalem Ginekologiczno  Położniczym w Krakowie przy ulicy Ujastek 1. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach  i sympozjach, w tym: Skriningowe badanie serca płodu i USG genetyczne, Echokardiografia  i ultrasonografia płodu, Najnowsze trendy w diagnostyce i terapii u kobiet w okresie menopauzy. 

Jako jeden z nielicznych lekarzy ginekologów w Polsce uzyskałam certyfikat uprawniający mnie do wykonywania laserowych zabiegów ginekologicznych i medycyny estetycznej.

Zapraszam na konsultacje ginekologiczno-położnicze, badanie USG (ginekologiczne, położnicze genetyczne płodu – 3D4D, piersi), zabiegi ginekologii estetycznej, laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, leczenie niepłodności, prowadzenie ciąży.