ROSE MEDICA - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie - Róża Sobocińska

LASER FOTONA

Laser FOTONA Er:YAG Dynamis XS  to jeden z najnowocześniejszych laserów, który daje możliwość bezinwazyjnych, bezbolesnych, szybszych i bardziej efektywnych zabiegów, dzięki technologii, która dostosowuje długość i energię impulsu nie podgrzewając otaczającej tkanki. Laser Er:YAG Dynamis XS w rękach specjalisty jest potężnym narzędziem, które  pozwala na regenerację kolagenu, a tym samym skuteczne leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, lifting pochwy oraz efektywną redukcję wszystkich najczęściej występujących zmian skórnych, takich jak: przebarwienia, blizny, rozstępy, zmarszczki, zanik kolagenu. Wsparcie skanera zapewnia jeszcze większą efektywność i dokładność wykonywanych procedur.

Lasery erbowe Fotony korzystają z fali 2940nm dla minimalnie ablacyjnych szybkich zabiegów, które usuwają mikroelementy uszkodzonej tkanki, czego rezultatem jest głęboki efekt termalny. Głowica frakcjonująca Fotony natychmiast usuwa gorące pozostałości tkanki ze skóry, zmniejszając ból, obrzęk  i przyśpieszając rekonwalescencję, na pierwszym miejscu stawiając Twój komfort i bezpieczeństwo.

Zapytaj mnie o szczegóły podczas konsultacji.

Ultrasonograf 3D4D

Ultasonograf Voluson 730 Expert to najnowocześniejsze narzędzie, które pozwala na wysokiej jakości badania prenatalne, położnicze, ginekologiczne i inne.

Unikatowy tryb 3D Viev pozwala na wyświetlanie animacji 3D w czasie rzeczywistym. Korzystanie z tak rozwiniętej technologii pozwala ocenić stan zdrowia dziecka w okresie prenatalnym, z najwyższą dokładnością i wykluczeniem błędu, wykryć wady wrodzone we wczesnym stadium rozwoju, wykonać badania naczyniowych przepływów płodu z wykorzystaniem opatentowanej technologii B-Flow i wielu jej trybów. Co ważne dla przyszłych rodziców, Volusnon 730 Expert pozwala nagrać płytę CDRW oraz DVD ze zdjęciami i filmem przeprowadzonego badania, a to wszystko po to, abyś Ty i Twoje maleństwo od pierwszych dni ciąży, aż do szczęśliwego rozwiązania czuli się bezpiecznie i komfortowo.

ROSE MEDICA - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie - Róża Sobocińska